Фармакодинаміка. Препарат має протизапальну, аналгетичну, протиексудативну, імунокоригуючу, репаративну дію, яка базується на активації захисних сил організму і нормалізації порушених функцій за рахунок речовин рослинного та мінерального походження, які входять до складу препарату.
Фармакокінетика. Для гомеопатичних препаратів не визначається.
Показання для застосування. Спортивні та побутові травми (розтягнення, вивих, гематома, гемартроз, перелом), родові травми. Запальні, мікротравматичні та дегенеративні процеси опорно-рухового апарату (тендовагініт, плечолопатковий періартрит, бурсит, артрит тазостегнового, колінного суглобів і суглобів стопи та кисті). Запальні процеси: шкіри, зубощелепного апарату (періодонтит, гнійний пародонтит, гінгівіт, прорізування зубів). Пролежні, опіки, пітниця, трофічні виразки.
Спосіб застосування та дози. Дорослим та дітям від дня народження мазь накладати тонким шаром на місце травми чи запалення 2–3 рази на добу. При гострій травмі — до 5–6 разів на добу. Також мазь можна втирати легкими рухами чи накладати під пов’язку. Можна вводити з фонофорезом.
Курс лікування — 2–4 тижні.
Побічна дія. В окремих випадках можливі прояви гіперчутливості до будь-якого з його компонентів (почервоніння та висипи на шкірі).
Протипоказання. Підвищена чутливість до компонентів препарату.
Передозування. Не відзначалось.
Особливості застосування. Використання мазі з перших хвилин травмування дозволяє швидко зменшити набряк і біль, а в подальшому в найкоротший термін ліквідувати наслідки травми. Не наносити мазь на великі ділянки шкіри на довгий час та на відкриті рани. Питання про доцільність застосування препарату вагітними та жінками, які годують груддю, вирішується індивідуально.
Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Сумісний з іншими лікарськими засобами місцевої та загальної дії.
Умови та термін зберігання. Тубу зберігати у зовнішній картонній коробці при температурі від 15 °С до 25 °С.